MIKRONI
Emil Nieznański

Ks. Prymasa Augusta Hlonda 10L/266
02-972 Warszawa

tel: 508 630 425

O nas

MIKRONI computer system Emil Nieznański to firma z branży instalatorskiej z wieloletnim doświadczeniem.
Od ponad 25 lat oferujemy w sprzedaży urządzenia grzewcze oraz osprzęt firmy Vaillant. Prowadzimy także serwis i konserwację urządzeń powyższej marki a także kompleksowe projektowanie i wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania, klimatyzacyjnych czy automatyki budynkowej. Pracujemy na renomowanych materiałach, dających państwu niezawodność i komfort korzystania z instalacji w Państwa domu. Posiadamy bogate doświadczenie i zawsze jesteśmy zaangażowani w swoją pracę. Wiemy, jak zapewnić kompleksową obsługę klientom indywidualnym i biznesowym.
U nas spotkasz się z wysokiej jakości obsługą, pełną dbałością o szczegóły oraz z dokładną i przejrzystą wyceną, ponieważ zawsze działamy na jasno sprecyzowanych zasadach.

Dysponujemy rozległą wiedzą i wieloletnią praktyką w zawodzie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu zróżnicowane, w pełni profesjonalne usługi.
Posiadamy status Instalatora Autoryzowanego marki Vaillant co potwierdza nasze wysokie kompetencje techniczne uzyskane w wieloletniej działalności rynkowej. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi inwestycji, prowadzimy rozszerzoną działalność instalacyjno-budowlaną w Warszawie i okolicach, ciesząc się uznaniem szerokiego grona stałych klientów.